• Governance
  • Committees
  • Jawatankuasa Tatatertib E Staf Universiti

Jawatankuasa Tatatertib E Staf Universiti

SENARAI AHLI JAWATANKUASA TATATERTIB E STAF UNIVERSITI

BIl. Keahlian Mengikut Akta 605  Nama dan Alamat
 1.

Pengerusi
Tempoh Pelantikan :
25/10/2019 - 30/04/2021

YBhg. Profesor Dato' Ir. Dr. Abdul Rahman Mohamed, FASc
Timbalan Naib Canselor
Penyelidikan Dan Inovasi
Universiti Sains Malaysia

 2.

 Ahli
(Keahlian automatik selaku Ketua Bahagian yang
bertanggungjawab bagi hal pentadbiran di KPT)

Encik Mansor Ibrahim @ Abd Hamid
Setiausaha Bahagian
Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Kementerian Pengajian Tinggi

3.

Ahli
(Keahlian automatik selaku PUU, KPT)

Puan Noramilia Mohd Saad
Penasihat Undang-Undang
Unit Undang-Undang
Kementerian Pengajian Tinggi

 4.

 Ahli
Tempoh Pelantikan:
1/3/2019 - 31/12/2021
(Ahli Lembaga Gabenor Universiti)

Encik Noor Azam Mohd Noor
Ahli Lembaga Gabenor Universiti
Universiti Sains Malaysia

5.

 Ahli
Tempoh Pelantikan:
15/12/2019 - 28/2/2022

(Ahli Ganti)

YBrs. Profesor Dr. Aldrin Abdullah
Timbalan Naib Canselor
Hal Ehwal Pembangunan Pelajar & Alumni
Universiti Sains Malaysia

Print

  • Legal Office

    Aras 2, Bangunan E42, Canselori II,
    11800 USM, Universiti Sains Malaysia.

    Tel: 04-6536606 | Fax: 04-653 6597
    Email:
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    All Rights Reserved © USM 2019
    | icon admin
  • Disclaimer

    Universiti Sains Malaysia shall not be liable for any loss or damage caused by the usage of any information obtained from this website.

    Last Update : 08 September 2020, 12:46.

  • Visitor Counter

    TodayToday26
    YesterdayYesterday116
    This_WeekThis_Week142
    This_MonthThis_Month2336
    All_DaysAll_Days782273
  • Visitor Counter by Country

    Flag Counter
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-17660843-2');