• Governance
  • Committees
  • Jawatankuasa Tatatertib A&B Staf Universiti

Jawatankuasa Tatatertib A&B Staf Universiti

 

SENARAI AHLI JAWATANKUASA TATATERTIB A & B STAF UNIVERSITI

Bil. Keahlian Mengikut Akta 605  Nama

1.

Pengerusi
Tempoh Pelantikan:
08/06/2020 -07/06/2023
(Keahlian automatik selaku Pengerusi LGU)

   YBhg. Dato’ Dr. Awang Adek Hussin
   Pengerusi Lembaga Gabenor Universiti
   Universiti Sains Malaysia

2.

Ahli
(Keahlian automatik selaku KSU)

  YBhg. Datuk Seri Dr. Mazlan Yusoff
  Ketua Setiausaha
  Kementerian Pengajian Tinggi

3.

Ahli
Tempoh Pelantikan:
1/3/2019-31/12/2021

  Encik Noor Azam Mohd Noor
  Ahli Lembaga Gabenor Universiti
  Universiti Sains Malaysia

4.

Ahli
Tempoh Pelantikan:
15/12/2019-28/2/2022
(Ahli Ganti)

  YBrs. Profesor Dr. Aldrin Abdullah
  Timbalan Naib Canselor
  Hal Ehwal Pembangunan Pelajar & Alumni
  Universiti Sains Malaysia

Print

  • Legal Office

    Aras 2, Bangunan E42, Canselori II,
    11800 USM, Universiti Sains Malaysia.

    Tel: 04-6536606 | Fax: 04-653 6597
    Email:
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    All Rights Reserved © USM 2019
    | icon admin
  • Disclaimer

    Universiti Sains Malaysia shall not be liable for any loss or damage caused by the usage of any information obtained from this website.

    Last Update : 02 May 2021, 21:50.

  • Visitor Counter

    TodayToday95
    YesterdayYesterday121
    This_WeekThis_Week454
    This_MonthThis_Month631
    All_DaysAll_Days810206
  • Visitor Counter by Country

    Flag Counter
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-17660843-2');